Akcja- Stylizacja! Sukienka vintage w trzech odsłonach.

Hej, hej!

Często słyszymy, że cyklicznie warto robić „wietrzenie szafy”. Pozbywamy się wtedy ciuchów, których nie nosimy rok, dwa… teorie są różne. Bywają jednak rzeczy, które warto zostawić. O tym, które do takich należą dowiecie się z kolejnego posta. Dzisiaj mam dla Was przykład. Moja sukienka vintage. Myślę, że spokojnie mogę ją tak nazwać ;)

Wygrzebana z dna szafy po kilku latach, idealnie wpisuje się w teraźniejsze trendy :) W zasadzie, w zeszłym roku też by się świetnie sprawdziła gdyby nie fakt, że byłam w ciąży i zdecydowanie mój brzuszek nie miał się gdzie zmieścić :D

Sukienka pochodzi z H&M. Składa się z dwóch części- halki oraz materiału przypominającego koronkę z elementami robionymi na szydełku. Kupiłam ją lata temu na aukcji, do tej pory urzeka mnie formą oraz samym materiałem :)
FotorCreated

Jest to ciuch, który dodaje sporo dziewczęcości oraz ma bardzo uniwersalny charakter. Można go łączyć w stylizacji boho, ale także dodać sportowej nutki :) Sukienka sama w sobie jest na tyle ciekawa, że nie wymaga wielkiej oprawy- broni się sama :)

Zobaczcie jak noszę ją na co dzień ;)

FotorCreatedn

Jak sami widzicie sukienka ma kilka lat a nadal służy…. ba… nadal ją uwielbiam :) Do następnego!

Buziaki K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.