Makijaż

Makijaż towarzyszy ludziom od stuleci, dbanie o wygląd zawsze było wyrazem troski o ciało, a także duszę. Aktualnie makijaż wykorzystywany jest zarówno w codziennym życiu jak i w przypadku wydarzeń, które mają dla nas ogromne znaczenie. Make up wykonany przez profesjonalistę nie tylko podkreśli piękno, ale przede wszystkim wydobędzie największe atuty Twojej urody, z których być może nie zdajesz sobie nawet sprawy.
By w pełni wykorzystać zalety makijażu warto skorzystać z pomocy jaką oferuje wizażystka. Do wykonania najlepszego makijażu konieczne jest określenie Twojego typu urody i ustalenie jaki makijaż będzie odpowiedni w przypadku konkretnej sytuacji np. wesela, sesji zdjęciowej, studniówki. Definiując swoje potrzeby możesz liczyć na wykorzystanie najlepszych jakościowo produktów, które będą w stanie zapewnić Ci piękny wygląd nawet przez cały dzień. Ogromnym atutem jest także skorzystanie z usług zamówionych prosto do domu Klienta. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas, a wykonanie makijażu będzie komfortowe jak nigdy wcześniej.
Warto pamiętać, że znalezienie czasu dla siebie i poprawa swojego samopoczucia znacząco wpłynie nie tylko na to jak inni będą postrzegać Ciebie, ale również ile pewności siebie zyskasz. To szczególnie istotne jeżeli pragniesz zaskoczyć swoich bliskich lub zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie.

Makijaż ślubny
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Panna młoda pragnie w tym dniu wyglądać zjawiskowo. Miesiące przygotowań są najlepszym dowodem na to, że warto zadbać o najmniejsze szczegóły by zapamiętać ten dzień jako wyjątkowy. Makijażystka w dniu ślubu doskonale dopełni całość na jaki składa się zarówno suknia ślubna, fryzura, biżuteria oraz pozostałe dodatki. Makijaż ślubny charakteryzuje się połączeniem cech zarówno makijażu dziennego, wieczorowego jaki sesyjnego. Panna młoda może być pewna, że przez cały dzień, a także noc będzie wyglądać olśniewająco ze względu na trwałość takiego makijażu. Make up zostanie dostosowany do preferencji i charakteru Klientki, jednocześnie dopełniając całej stylizacji w tym wyjątkowym dniu. Warto wcześniej przeprowadzić ślubny makijaż próbny i przekonać się co podkreśli świeżość i urodę panny młodej.

Makijaż okolicznościowy
Czeka Cię wesele, sylwestrowa zabawa, studniówka lub inna okazja do wykonania wyrazistego makijażu? Make up okolicznościowy sprawdzi się świetnie jeżeli chcesz doskonale wyglądać przez cały wieczór. Podobnie jak w przypadku makijażu ślubnego, makijaż dopełni cały Twój wizerunek i sprawi, że będziesz czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Możesz pozwolić sobie na odważniejszy make up z wykorzystaniem sztucznych rzęs czy brokatu, który w sztucznym świetle wygląda zjawiskowo.

Makijaż dzienny
To, że chcesz wyglądać pięknie nie tylko w wyjątkowych sytuacji jest całkowicie normalne. Makijaż dzienny może pomóc Ci określić jaki make up podkreśli delikatnie Twoją urodę i zatuszuje wszystkie niedoskonałości. Będziesz dzięki niemu wyglądać świeżo i naturalnie, a zarazem znacznie pewniej siebie. W przypadku dojrzalszych Klientek wykonany zostanie makijaż odmładzający, który zapewni świetne samopoczucie i komfort jego noszenia.

Istnieje możliwość dojazdu do miast województwa śląskiego, m.in.: Tychy,  Mikołów, Katowice, Bieruń, Pszczyna, Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów.

Kontakt:

Kinga Stopa tel. 535-70-40-10