Makijaż ślubny Tychy

W dniu ślubu oraz wesela każda Panna Młoda chce czuć się wyjątkowo. By podkreślić to jak ważny jest to dzień, na cały wizerunek ślubny składa się zarówno suknia, odpowiednie dodatki, biżuteria, a także dobrana fryzura i makijaż. Nowożeńcy skupiają na sobie uwagę wszystkich bliskich od początku ceremonii aż do zakończenia świętowania, często nad ranem, po wielu godzinach wspólnej zabawy. Dlatego też najważniejszą cechą jaka wyróżnia makijaż ślubny jest jego trwałość. Make up ślubny musi łączyć w sobie zalety makijażu dziennego, wieczorowego, a także makijażu do sesji zdjęciowych. Makijaż Panny Młodej powinien delikatnie podkreślać jej urodę, a także pięknie prezentować się przy sztucznym oświetleniu, dodatkowo makijaż musi zatuszować niedoskonałości, a uwydatnić atuty podczas zdjęć, które uwiecznią ten niezwykły dzień na wiele lat.

 

Nie masz pomysłu jak ma prezentować się Twój makijaż w dniu ślubu? Aby wizerunek był spójny z całością, warto przygotować wcześniej zdjęcie sukni ślubnej, określić biżuterię oraz pozostałe dodatki, a także upięcie włosów. Wszystko to pozwoli przygotować najodpowiedniejszy makijaż, dopasowany do całej stylizacji.

Warto pamiętać, że makijaż ślubny powinien też oddawać charakter Panny Młodej, jeżeli zatem jesteś odważna i lubisz ciemniejszy make up, możesz podkreślić swoją urodę z pomocą bardziej wyrazistego makijażu. Pamiętaj, że to Ty musisz czuć się piękna i określając swoje preferencje umożliwisz wykonanie takiego makijażu, który sprawi, że poczujesz się niezwykła, a jednocześnie pozwoli Ci zachować komfort.

 

Najwyższej jakości kosmetyki pozwolą Ci cieszyć się doskonałym wyglądem przez cały dzień, a także noc. Kosmetyki o dłuższej trwałości, dobrane do Twojej cery zachowają swoją trwałość zarówno podczas licznych uścisków z bliskimi w trakcie składania życzeń jak i w trakcie tańca lub zabaw weselnych. Nie musisz obawiać się licznych poprawek, co pozwoli Ci czerpać większą radość z tego niezwykłego i pełnego emocji dnia.

 

Umów wizytę:

Kinga Stopa
tel. +48 666 648 862
kinga.stopa@kreator-wizerunku.pl

Makijaż wykonuję na terenie całego kraju przy opcji PAKIET.