O mnie

mateusz_czech_fotografia_dorota_luka_backstage-3-of3Witaj! Na imię mam Kinga i cieszę się, że do mnie zaglądasz :) Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą, natomiast zawodowo zajmuję się makijażem i tworzeniem wizerunku osobistego. Ten blog będzie zbiorem moich doświadczeń zarówno zawodowych, jak i życiowych.

Planuję podzielić się z Tobą wiedzą, którą zdobywałam pracując przez lata z klientami oraz ostatnio szkoląc się dość intensywnie w dziedzinie makijażu oraz stylizacji. Znajdziesz u mnie makijaż od strony technicznej, jak i wizualnej. Postaram się opowiedzieć Ci kilka rzeczy, o których może nie wiesz. Modowo przybliżę Cię do określenia typu sylwetki, pomogę dobrać odpowiedni fason oraz kolory. Wrzucę też kilka słów od siebie dotyczących bycia młodą mamą oraz podstawowych przemyśleń. Komu mam opowiadać co mi leży na sercu, jak nie Tobie?

Raczej nie znajdziesz u mnie długich tekstów. Nie przepadam za czytaniem takich, więc i nie będę ich pisać. Przeważnie omiatam wzrokiem długie wpisy, wyłuskując sedno. Postaram się, aby moje posty były rzeczowe. Wyjatek może stanowić temat, który będzie wymagał długiego omówienia, aby go wyczerpać.

Będę chciała zainspirować Cię do działania, kreatywności i otworzenia na samego siebie. Znajdź w sobie nutę stylisty i pobaw się w zmianę wizerunku ze mną. Kto wie…. może zostaniesz z nim na dłużej?

Poświęć mi 5 minut swojego życia, będzie to dla mnie motorem do działania… Tobie obiecuję, że ich nie zmarnujesz…

Buziaki K.