Makijaż sylwestrowy

Sylwester to doskonała okazja by zaprezentować się w odważniejszej odsłonie. Makijaż sylwestrowy jest jedną z odsłon make upu okolicznościowego. Zabawa sylwestrowa pozwala na to by eksperymentować z wizerunkiem, ubrać coś wyjątkowego i czuć się niesamowicie żegnając stary, a witając nowy rok. Makijaż sylwestrowy powinien poza walorami estetycznymi cechować się przede wszystkim trwałością. Podczas wielu godzin spędzonych na tańcu, jedzeniu, rozmowach ważne jest by unikać konieczności częstych poprawek i kontrolowania czy kosmetyki nie starły się. Istotne jest także to by dostosować kosmetyki do warunków jakie będą towarzyszyć podczas tego szalonego wieczoru, zabawa najpewniej będzie odbywać się przy sztucznym świetle lub przy delikatnym oświetleniu świec. Dlatego też trzeba postawić na nasyconą stylizację, która podkreśli urodę i będzie stanowić pełny wizerunek wraz ze strojem, fryzurą i dodatkami.

Dzięki make upowi będziesz wyglądać niezwykle, zatuszowane zostaną wszystkie niedoskonałości Twojej cery, a sam makijaż podkreśli to co w Tobie najpiękniejsze. Wieczorowa stylizacja powinna być wyrazista i intensywna, w dużej mierze ze względu na słabsze oświetlenie. Możesz zdecydować się na przedłużenie rzęs lub skorzystanie z rzęs sztucznych dzięki czemu Twoje oko stanie się większe i będzie przyciągać uwagę.
Sylwester daje szansę na całkowitą metamorfozę i wystąpienie w bardzo odważnej stylizacji, która na co dzień byłaby zbyt ekstrawagancka. Tej nocy jednak możesz postawić na wyraziste usta, kontur twarzy, a nawet elementy brokatowe, które będą pięknie odbijały sztuczne oświetlenie sali.

Makijaż sylwestrowy nie ogranicza w żaden sposób i to jak będziesz się prezentować zależy w dużej mierze od Twojej kreatywności i pomysłu na siebie. Warto wcześniej zapoznać się z panującymi trendami i przemyśleć, które stylizacje są najciekawsze. Jeżeli jednak nie masz konkretnego pomysłu, nie martw się, w rękach wizażystki Twój makijaż stanie się niezapomniany.